Pajūryje – 39 Kazakausko naudingumo balai, Kumpio lyderystė ir palangiškių triumfas

Įspūdingi individualių Palangos „Olimpo“ (5-3) žaidėjų pasirodymai pažymėti lengva pergale pajūryje. Eriko Kubiliaus auklėtiniai 91:73 (26:21, 15:10, 22:24, 28:18) įrodė pranašumą prieš trečią nesėkmę iš eilės patyrusį „Alytų“ (1-7).

Arti trigubo dublio buvusio Juliaus Kazakausko sąskaitoje per 28 minutes buvo 14 taškų (3/5 dvit., 8/10 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai, 11 išprovokuotų pražangų ir 39 naudingumo balai.

Rezultatyviausią mačą „7bet-NKL“ sužaidė Herkus Kumpys, kuris per 34 minutes pelnė 25 taškus (6/8 dvit., 3/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 efektyvumo balų.

42-ejų Vytautas Šarakauskas užfiksavo dvigubą dublį ir pridėjo 14 taškų (6/7 dvit., 2/3 baud.), 10 sugriebtų kamuolių ir 26 naudingumo balus.

Namų rungtynes išvykose žaidžiantys alytiškiai pirmąsias 6 žaidimo minutes diktavo savo taisykles (18:6). Tačiau po slogaus starto svečiai mobilizavosi ir laimėjo pirmąjį ketvirtį (26:21), o keliaujant į ilgąją pertrauką įgijo ir dviženklį pranašumą (41:31).

Antroje mačo pusėje šeimininkams pavyko vėl nusverti svarstykles (43:41), bet „Olimpo“ krepšininkai trečiąjį ketvirtį uždarė 9:0 atkarpa (63:55).

Per lemiamas 10 rungtynių minučių lyderio estafetę į savo rankas paėmęs Kumpys pelnė 13 taškų ir nuvedė pajūrio ekipą tvirtos pergalės link – 91:73.

Alytiškiams Juozas Balčiūnas per 33 minutes pelnė 26 taškus (3/6 dvit., 5/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 efektyvumo balus.

„Alytus“: Juozas Balčiūnas 26 (5/7 trit., 5/5 baud.), Ronaldas Rutkauskas 17 (7/10 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam., 2 blok.), Lukas Kazlauskas 10 (2/8 dvit., 2/3 trit., 7 rez. perd.), Malek Terrill Davis 7 (2/2 trit.).

„Olimpas“: Herkus Kumpys 25 (6/8 dvit., 3/6 trit., 9 atk. kam., 30 naud.), Mindaugas Stašys (4/7 dvit., 0/5 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas (6/7 dvit., 10 atk. kam., 2 blok., 26 naud.) ir Julius Kazakauskas (8/10 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam., 39 naud.) po 14, Mantas Ruikis 8 (2/7 dvit.), Ernestas Bružas 7.