Atkakliame mūšyje „Vytis-VDU“ parklupdė palangiškius

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Pirmąsias rungtynes „7bet-NKL“ sezone pergalinga nata sužaidė Šakių „Vyčio-VDU“ (1-0) krepšininkai. Eriko Kučiausko kariauna namuose 90:85 (20:26, 25:21, 23:13, 22:25) patiesė Palangos „Olimpą“ (1-1).

Pergalės link nugalėtojus vedė Kajus Leliukas per 27 minutes pelnęs 22 taškus (9/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojęs 4 kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Pralaimėjusių negelbėjo žvėriškas Juliaus Kazakausko dvigubas dublis. Krepšininkas per 34,5 minutės pelnė 11 taškų (5/10 dvit., 1/3 baud.), sugriebė 19 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 28 naudingumo balus.

Kazakauskas pakartojo savo asmeninį atkovotų kamuolių rekordą.

Iki ilgosios pertraukos nė viena ekipa neįgijo ryškesnio pranašumo, tačiau trečiąjį ketvirtį 10 taškų persvara laimėję (23:13) šakiškiai prieš lemiamą ketvirtį buvo arčiau pergalės – 68:60.

Likus minutei iki mačo pabaigos „Olimpui“ pavyko priartėti iki minimalaus skirtumo (83:84), tačiau Augustino Mikšto tolimas metimas nuskandino palangiškių viltis.

Nugalėtojų ekipoje Leliukui puikiai talkino Gabrielius Čelka per 29 minutes surinkęs 16 taškų (7/9 dvit., 2/2 baud.), atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat „Vyčio-VDU“ gretose išsiskyrė Deividas Kumelis per 32 minutes serviravęs 12 rezultatyvių perdavimų. Jis pridėjo 2 taškus ir 5 atkovotus kamuolius.

„Vytis-VDU“: Kajus Leliukas 22 (9/11 dvit., 25 naud.), Gabrielius Čelka 16 (7/9 dvit., 5 rez. perd.), Augustinas Mikštas (3/9 trit.) ir Rokas Jocys (2/6 trit.) po 14, Dominykas Černius 9 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Jokūbas Rubinas 7 (1/5 trit., 5 rez. perd.).

„Olimpas“: Mindaugas Stašys 19 (3/5 trit., 6 rez. perd., 5 kld.), Mantas Ruikis 15 (4/5 dvit., 2/2 trit.), Julius Kazakauskas 11 (5/10 dvit., 19 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld., 28 naud.), Julius Jucikas 10 (6/6 baud., 6 atk. kam.), Ernestas Bružas (2/6 trit.), Vytautas Šarakauskas (5 atk. kam.) ir Tomas Zelenskij (2/3 trit.) po 8.