Lemiamu spurtu „Olimpas“ pranoko Joniškio ekipą

Nuotr. E. Liutkus

„7bet-NKL“ sezone atsitiesęs Palangos „Olimpas“ (2-2) išvykoje 70:57 (13:22, 21:7, 17:21, 19:7) įsirašė lengvą pergalę prieš Joniškio „Delikatesą“ (0-4).

Naudingiausias karjeros rungtynes antrame pagal pajėgumą čempionate sužaidęs Herkus Kumpys per 32 minutes surinko 16 taškų (3/4 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 8 išprovokuotas pražangas ir 30 efektyvumo balų.

Arti dar vieno dvigubo dublio buvęs „Olimpo“ puolėjas Julius Kazakauskas pelnė 9 taškus, sugriebė 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Nerezultatyvioje akistatoje svečiai dominavo kovoje po lenta. Palangiškiai sugriebė 47 kamuolius, kai varžovai – vos 29.

Lėtai įsibėgėjusi „Olimpo“ puolimo mašina (13:22) viską išsprendė lemiamame ketvirtyje, kai spurtavo 18:0 atkarpa (65:50) ir per likusias 4 žaidimo minutes rimtesnio atsako nesulaukė.

Šeimininkams Andre Jacksonas per 35 minutes pelnė 15 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Andre Jacksonas (4/8 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam., 5 kld.) ir Domantas Šarauskas (3/7 dvit., 2/4 trit.) po 15, Igoris Chumakovas 11 (1/7 trit., 10 atk. kam.).

„Olimpas“: Herkus Kumpys 16 (7/8 baud., 8 atk. kam., 2 blok., 30 naud.), Julius Jucikas 14 (6/11 dvit.), Mantas Ruikis 10 (2/5 trit.), Julius Kazakauskas 9 (12 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Mindaugas Stašys 7 (1/5 trit., 6 rez. perd.).